Dom

Fit.4.Sleep – komfort snu na najwyższym poziomie

Fit.4.Sleep – co to za marka?

Fit.4.Sleep to marka, która oferuje wysokiej jakości produkty zapewniające głęboki i efektywny sen. Ich cechą charakterystyczną jest nie tylko wygoda, ale również korzystny stosunek jakości do ceny. Rozsądne koszty sprawiają, że wiele osób może sobie pozwolić na zakup materacy i poduszek Fit.4.Sleep bez naginania domowego budżetu. Cały asortyment produkowany jest w zgodzie z określonymi wartościami. Czym Fit.4.Sleep kieruje się podczas tworzenia swoich produktów?

  • Ergonomia – materace i poduszki muszą przede wszystkim dopasowywać się do sylwetki użytkownika zgodnie z anatomiczną budową ciała. Równomierne podparcie kręgosłupa na całej długości nie tylko zapewnia komfort podczas snu, ale również zapobiega bólom pleców.
  • Wzornictwo – choć podstawową kwestią związaną z wyposażeniem sypialni jest jej funkcjonalność, Fit.4.Sleep to również estetyka. Produkty są zaprojektowane z dbałością o ich wygląd, a dzięki dostępności różnych wersji kolorystycznych, możliwe jest spersonalizowanie swojej sypialni.
  • Wytrzymałość – kluczowa cecha wyróżniająca produkty Fit.4.Sleep to wysoka jakość wykonania. Materace są odporne na odkształcenia, a poduszki trwałe i wytrzymałe. Również kołdry produkowane są z wykorzystaniem jedynie sprawdzonych materiałów.
  • Higiena – w każdej sypialni ważna jest higiena. Wszystkie produkty Fit.4.Sleep zostały stworzone z myślą o ułatwieniu użytkownikowi zachowania czystości w sypialni – m.in. poprzez umieszczenie na materacu zdejmowanego pokrowca, który można w każdej chwili wrzucić do pralki.
  • Ochrona środowiska – Fit.4.Sleep to produkty, które mogą w swojej sypialni umieścić osoby dbające o stan środowiska naturalnego. Cały proces produkcji jest prowadzony w zgodzie z ustawą regulującą zasady dbałości o ekologię.

Co można znaleźć w ofercie marki Fit.4.Sleep?

Fit.4.Sleep posiada w swoim asortymencie szeroką gamę produktów. Jednak najważniejszą częścią całej oferty są materace. Dostępne są modele o zróżnicowanej charakterystyce, a wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie! Wygodne materace Fit.4.Sleep można kupić w sklepie internetowym sleepinghouse.pl. Jednak nie tylko podłoża do spania są flagowym produktem tej marki. Chętnie kupowane są także poduszki ergonomiczne, ochraniacze na materace, kołdry i kolorowe, bawełniane pościele. Również alergicy mogą wyposażyć swoją sypialnię w produkty Fit.4.Sleep, zaprojektowane specjalnie z myślą o ich specyficznych potrzebach.

Fit.4.Sleep – charakterystyka produktów

Produkty Fit.4.Sleep są wytwarzane z materiałów wysokiej jakości, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Czym charakteryzują się poszczególne kategorie znajdujące się w ofercie marki?

  • Materace – dużą część asortymentu Fit.4.Sleep stanowią materace. Dostępne są zarówno modele sprężynowe, jak i piankowe, hybrydowe oraz nawierzchniowe. Każdy z nich posiada nieco inną specyfikację, jednak łączą je też cechy wspólne. Przede wszystkim – posiadają zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca. Dodatkowo producent udziela 10-letniej gwarancji, a konstrukcja każdego materaca jest w pełni bezpieczna dla kręgosłupa.
  • Poduszki – poduszki Fit.4.Sleep dostępne są w różnych kształtach. Ich ergonomia umożliwia prawidłowe ułożenie szyi, barków i głowy podczas snu. W wielu modelach zastosowano piankę termoelastyczną, która reaguje na ciepło ciała. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie się do specyfiki kształtu sylwetki każdego z użytkowników.
  • Pościele – pościele Fit.4.Sleep są wykonane z bawełny, która doskonale odprowadza wilgoć, a jej właściwości umożliwiają całoroczne stosowanie. Tkanina nie zawiera składników, które mogłyby wywołać reakcję alergiczną, a dodatkowo jest przyjemna w dotyku. Pościele dostępne są w trzech różnych rozmiarach.

Produkcja materacy Fit.4.Sleep

Materace Fit.4.Sleep są produkowane przez Grupę Hilding Anders. Firma została założona w pierwszej połowie XX wieku w Szwecji i przez pierwsze lata działalności stanowiła rodzinny biznes. Dziś po wielu fuzjach i przekształceniach stała się liderem innowacji na rynku europejskim i azjatyckim. Produkty Fit.4.Sleep są produkowane przez Hilding Anders w polskiej fabryce zlokalizowanej w Murowanej Goślinie pod Poznaniem.

Podnieś jakość swojego snu z marką Fit.4.Sleep!

Wysoka jakość produktów oferowanych przez Fit.4.Sleep umożliwia znaczne podniesienie jakości snu użytkownika. Dzięki ergonomicznemu dopasowaniu do naturalnej sylwetki mięśnie mogą się w pełni rozluźnić podczas godzin nocnych. Nie tylko zmniejsza to napięcie i dyskomfort skumulowane w ciągu dnia, ale również umożliwia zapadnięcie w głęboki i nieprzerwany sen.  Brak wybudzania się w ciągu nocy znacznie zwiększa efektywność wypoczynku i zapobiega zaburzeniom snu. Z kolei równomierne wsparcie kręgosłupa w znacznym stopniu ogranicza ryzyko wystąpienia bólu pleców i nieco neutralizuje negatywne skutki prowadzenia siedzącego trybu życia. Sen to ważny element codziennego funkcjonowania. Inwestowanie w produkty marki Fit.4.Sleep to krok do podniesienia jakości swojego życia.

Fit.4.Sleep – produkty z certyfikatem jakości

Produkty Fit.4.Sleep są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Potwierdzają to certyfikaty uznawane na całym świecie.

  • Certyfikat AEH – jest to znak jakości przyznawany materacom, który potwierdza spełnianie przez produkt wymogów dotyczących higieny, ergonomii, klimatu oraz trwałości.
  • Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – potwierdza bezpieczeństwo tekstyliów. Produkty, które zostały nim opatrzone nie posiadają w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby wywierać szkodliwy wpływ na zdrowie. Dodatkowo wyroby włókiennicze muszą spełniać standardy humanoekologiczne, aby uzyskać ten certyfikat.

Zobacz też

Metoda 4-7-8, czyli trening Jacobsona

Metoda 4-7-8, czyli trening Jacobsona

5 naturalnych sposobów na bezsenność

5 naturalnych sposobów na bezsenność

Sen i inne zdrowe nawyki – dbaj o swoje zdrowie!

Sen i inne zdrowe nawyki – dbaj o swoje zdrowie!

Dieta, ruch i sen – 3 filary zdrowego stylu życia

Dieta, ruch i sen – 3 filary zdrowego stylu życia

Jak technologia może wspierać Twój sen? Sprawdź linię materaców Curem
Dom

Jak technologia może wspierać Twój sen? Sprawdź linię materaców Curem

Poznaj produkty od SleepMed, które zagwarantują zdrowy sen!
Dom

Poznaj produkty od SleepMed, które zagwarantują zdrowy sen!