Dom

Fit.4.Sleep – komfort snu na najwyższym poziomie

Fit.4.Sleep – co to za marka?

Fit.4.Sleep to marka, która oferuje wysokiej jakości produkty zapewniające głęboki i efektywny sen. Ich cechą charakterystyczną jest nie tylko wygoda, ale również korzystny stosunek jakości do ceny. Rozsądne koszty sprawiają, że wiele osób może sobie pozwolić na zakup materacy i poduszek Fit.4.Sleep bez naginania domowego budżetu. Cały asortyment produkowany jest w zgodzie z określonymi wartościami. Czym Fit.4.Sleep kieruje się podczas tworzenia swoich produktów?

  • Ergonomia – materace i poduszki muszą przede wszystkim dopasowywać się do sylwetki użytkownika zgodnie z anatomiczną budową ciała. Równomierne podparcie kręgosłupa na całej długości nie tylko zapewnia komfort podczas snu, ale również zapobiega bólom pleców.
  • Wzornictwo – choć podstawową kwestią związaną z wyposażeniem sypialni jest jej funkcjonalność, Fit.4.Sleep to również estetyka. Produkty są zaprojektowane z dbałością o ich wygląd, a dzięki dostępności różnych wersji kolorystycznych, możliwe jest spersonalizowanie swojej sypialni.
  • Wytrzymałość – kluczowa cecha wyróżniająca produkty Fit.4.Sleep to wysoka jakość wykonania. Materace są odporne na odkształcenia, a poduszki trwałe i wytrzymałe. Również kołdry produkowane są z wykorzystaniem jedynie sprawdzonych materiałów.
  • Higiena – w każdej sypialni ważna jest higiena. Wszystkie produkty Fit.4.Sleep zostały stworzone z myślą o ułatwieniu użytkownikowi zachowania czystości w sypialni – m.in. poprzez umieszczenie na materacu zdejmowanego pokrowca, który można w każdej chwili wrzucić do pralki.
  • Ochrona środowiska – Fit.4.Sleep to produkty, które mogą w swojej sypialni umieścić osoby dbające o stan środowiska naturalnego. Cały proces produkcji jest prowadzony w zgodzie z ustawą regulującą zasady dbałości o ekologię.

Co można znaleźć w ofercie marki Fit.4.Sleep?

Fit.4.Sleep posiada w swoim asortymencie szeroką gamę produktów. Jednak najważniejszą częścią całej oferty są materace. Dostępne są modele o zróżnicowanej charakterystyce, a wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie! Wygodne materace Fit.4.Sleep można kupić w sklepie internetowym sleepinghouse.pl. Jednak nie tylko podłoża do spania są flagowym produktem tej marki. Chętnie kupowane są także poduszki ergonomiczne, ochraniacze na materace, kołdry i kolorowe, bawełniane pościele. Również alergicy mogą wyposażyć swoją sypialnię w produkty Fit.4.Sleep, zaprojektowane specjalnie z myślą o ich specyficznych potrzebach.

Fit.4.Sleep – charakterystyka produktów

Produkty Fit.4.Sleep są wytwarzane z materiałów wysokiej jakości, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Czym charakteryzują się poszczególne kategorie znajdujące się w ofercie marki?

  • Materace – dużą część asortymentu Fit.4.Sleep stanowią materace. Dostępne są zarówno modele sprężynowe, jak i piankowe, hybrydowe oraz nawierzchniowe. Każdy z nich posiada nieco inną specyfikację, jednak łączą je też cechy wspólne. Przede wszystkim – posiadają zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca. Dodatkowo producent udziela 10-letniej gwarancji, a konstrukcja każdego materaca jest w pełni bezpieczna dla kręgosłupa.
  • Poduszki – poduszki Fit.4.Sleep dostępne są w różnych kształtach. Ich ergonomia umożliwia prawidłowe ułożenie szyi, barków i głowy podczas snu. W wielu modelach zastosowano piankę termoelastyczną, która reaguje na ciepło ciała. Takie rozwiązanie umożliwia dostosowanie się do specyfiki kształtu sylwetki każdego z użytkowników.
  • Pościele – pościele Fit.4.Sleep są wykonane z bawełny, która doskonale odprowadza wilgoć, a jej właściwości umożliwiają całoroczne stosowanie. Tkanina nie zawiera składników, które mogłyby wywołać reakcję alergiczną, a dodatkowo jest przyjemna w dotyku. Pościele dostępne są w trzech różnych rozmiarach.

Produkcja materacy Fit.4.Sleep

Materace Fit.4.Sleep są produkowane przez Grupę Hilding Anders. Firma została założona w pierwszej połowie XX wieku w Szwecji i przez pierwsze lata działalności stanowiła rodzinny biznes. Dziś po wielu fuzjach i przekształceniach stała się liderem innowacji na rynku europejskim i azjatyckim. Produkty Fit.4.Sleep są produkowane przez Hilding Anders w polskiej fabryce zlokalizowanej w Murowanej Goślinie pod Poznaniem.

Podnieś jakość swojego snu z marką Fit.4.Sleep!

Wysoka jakość produktów oferowanych przez Fit.4.Sleep umożliwia znaczne podniesienie jakości snu użytkownika. Dzięki ergonomicznemu dopasowaniu do naturalnej sylwetki mięśnie mogą się w pełni rozluźnić podczas godzin nocnych. Nie tylko zmniejsza to napięcie i dyskomfort skumulowane w ciągu dnia, ale również umożliwia zapadnięcie w głęboki i nieprzerwany sen.  Brak wybudzania się w ciągu nocy znacznie zwiększa efektywność wypoczynku i zapobiega zaburzeniom snu. Z kolei równomierne wsparcie kręgosłupa w znacznym stopniu ogranicza ryzyko wystąpienia bólu pleców i nieco neutralizuje negatywne skutki prowadzenia siedzącego trybu życia. Sen to ważny element codziennego funkcjonowania. Inwestowanie w produkty marki Fit.4.Sleep to krok do podniesienia jakości swojego życia.

Fit.4.Sleep – produkty z certyfikatem jakości

Produkty Fit.4.Sleep są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Potwierdzają to certyfikaty uznawane na całym świecie.

  • Certyfikat AEH – jest to znak jakości przyznawany materacom, który potwierdza spełnianie przez produkt wymogów dotyczących higieny, ergonomii, klimatu oraz trwałości.
  • Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – potwierdza bezpieczeństwo tekstyliów. Produkty, które zostały nim opatrzone nie posiadają w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby wywierać szkodliwy wpływ na zdrowie. Dodatkowo wyroby włókiennicze muszą spełniać standardy humanoekologiczne, aby uzyskać ten certyfikat.

Zobacz też

Dlaczego warto zainwestować w poduszkę SleepMed Supreme Pillow?
Dom

Dlaczego warto zainwestować w poduszkę SleepMed Supreme Pillow?

Odpinany top w materacach SleepMed: czemu służy?
Dom

Odpinany top w materacach SleepMed: czemu służy?

Czym różnią się pianki naturalne od syntetycznych?
Dom

Czym różnią się pianki naturalne od syntetycznych?

Pranie materacy SleepMed: czy jest to możliwe?
Dom

Pranie materacy SleepMed: czy jest to możliwe?

Modele SleepMed idealne zarówno dla par, jak i singli!
Dom

Modele SleepMed idealne zarówno dla par, jak i singli!

Jak zadbać o odcinek lędźwiowy kręgosłupa za sprawą materacy SleepMed?
Dom

Jak zadbać o odcinek lędźwiowy kręgosłupa za sprawą materacy SleepMed?