Dom

Dlaczego warto zainwestować w poduszkę SleepMed Supreme Pillow?

Poduszka to jeden z najistotniejszych artykułów sypialnianych. Nie jest to tylko element dekoracyjny – odpowiada również za odpowiednie ułożenie głowy i kręgów szyjnych. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio ją wybrać. Dowiedz się, dla kogo sprawdzi się model SleepMed Supreme Pillow!

SleepMed Supreme Pillow – dla tych, którzy śpią na brzuchu

Każdy z nas ma swoją ulubioną pozycję snu. Warto jednak mieć na uwadze, że nie wszystkie są równie komfortowe i zdrowe dla naszego kręgosłupa. Za najbardziej niekorzystne uważane jest spanie na brzuchu. Kiedy leżymy w ten sposób, nasze narządy wewnętrzne są uciskane. Może wywołać to problemy z układem trawiennym oraz oddechowym. Kręgosłup za to jest zmuszony do nienaturalnego wygięcia, co może doprowadzić do wystąpienia nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak ból czy sztywność karku. Sen w takiej pozycji nie będzie komfortowy, a do tego może utrudnić uzyskanie pełnej regeneracji organizmu. Jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do leżenia w ten sposób, powinniśmy zainwestować w odpowiednią poduszkę, aby zredukować negatywne konsekwencje związane z tym ułożeniem.

Idealnym rozwiązaniem będzie SleepMed Supreme Pillow. To innowacyjny produkt, który wyróżnia się ergonomicznym kształtem. Oznacza to, że niezwykle skutecznie dopasowuje się do naszych naturalnych krzywizn. Dzięki temu nawet jeśli leżymy na brzuchu, możemy liczyć na prawidłowe ułożenie odcinka szyjnego podczas snu. W ten sposób możemy zminimalizować ryzyko różnych nieprzyjemności, takie jak ból czy dyskomfort. Poduszka oprócz tego zmniejsza punkty nacisku, czym skutecznie podnosi komfort naszego wypoczynku.

SleepMed Supreme Pillow – dla tych, którzy nie umieją się zrelaksować

Poduszkę SleepMed Supreme Pillow wyróżnia materiał, z którego została wykonana. Do jej stworzenia posłużono się bowiem carbonem, czyli pianką pokrytą włóknami węglowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na wyeliminowanie ładunków elektrycznych, które gromadzą się na powierzchni ludzkiego ciała. Pozbycie się ich obniża poziom odczuwanego przez nas stresu, dzięki czemu ułatwia rozluźnienie się i odprężenie. Z tego względu jest polecana tym, którzy na co dzień mają kłopot ze swobodnym zrelaksowaniem się, na przykład z powodu nadmiaru obowiązków czy szybkiego trybu życia. Takie osoby mogą docenić również odczuwalny efekt masażu, który zapewniają materace SleepMed. Wynika on z zastosowania specjalnego designu i perforacji na powierzchni pokrowca. One sprawiają, że kiedy leżymy na modelu, możemy odczuć delikatne masowanie. To pomoże nam się rozluźnić, a do tego zredukuje napięcie nagromadzone w naszych mięśniach. W ten sposób będziemy mogli cieszyć się komfortowym i spokojnym wypoczynkiem nawet wtedy, jeśli na co dzień mamy kłopoty z odprężeniem się.

SleepMed Supreme Pillow – dla tych, którzy dbają o higienę snu

Poduszka SleepMed przypasuje również tym, którym zależy na wysokim poziomie higieny snu. Została wyposażona w specjalne otwory wentylacyjne, które zapewniają stały przepływ powietrza. Zapobiegają ponadto gromadzeniu się wilgoci, dzięki czemu nie musimy obawiać się wytworzenia pleśni czy grzybów. Oprócz tego niwelują nieprzyjemne zapachy i ograniczają rozwój bakterii czy innych szkodliwych drobnoustrojów. Poduszka posiada ponadto pokrowiec, w którym wykorzystano nowoczesną taśmę 3D, która zapewnia znakomitą przewiewność i wentylację. Pokrowiec można wrzucić do prania, co pozwala na łatwe zachowanie czystości. Zwróćmy jedynie uwagę na to, aby temperatura prania nie przekraczała 60 stopni Celsjusza.

Osoby, które dbają o czystość i higieniczność swoich artykułów sypialnianych, z pewnością zainteresują się innowacyjną technologią Airforce, którą zastosowano w materacach SleepMed. Polega ona na specjalnym nacięciu pianki w tzw. kratkę wentylacyjną. Nacięcia powstają na całej jej powierzchni, zarówno w poziomie, jak i pionie. Dzięki temu powstają otwarte komory, przez które nadmiar ciepła i wilgoci wydostaje się na zewnątrz. Pozwala to na zachowanie maksymalnego obiegu powietrza we wnętrzu wkładu. Możemy cieszyć się przyjemnym uczuciem świeżości podczas korzystania z materaca. Zyskuje on również pod kątem oddychalności, dzięki czemu nie musimy obawiać się nadmiernego pocenia się czy przegrzania. Technologia Airforce zapewnia zdrowy i komfortowy sen, a do tego sprawia, że model zyskuje właściwości antyalergiczne i ortopedyczne.

Jaki materac SleepMed wybrać?

Połączenie dobrze dopasowanej poduszki z jakościowym materacem zapewni nam najwyższy poziom komfortu. Dobrym rozwiązaniem będzie SleepMed Supreme. Zapewnia on idealną równowagę pomiędzy wygodą a solidny podparciem ciała. Wykorzystano w nim termoelastyczną piankę VitaRest®, która dopasowuje się do naszych naturalnych krzywizn pod wpływem ciepła, które emitujemy. Dzięki temu możemy uzyskać podłoże, które jest dostosowane do nas w stu procentach. Oprócz tego we wkładzie materaca posłużono się pianką wysokoelastyczną VPPHR, która oddziałuje na trwałość materaca. Zawiera też wyjątkową technologię Airforce, która gwarantuje skuteczny przepływ powietrza.

Dla tych, którzy poszukują połączenia różnorodnych właściwości, świetnie sprawdzą się modele hybrydowe. Zawierają one zarówno warstwę sprężyn, jak i pianek. Dzięki temu możemy cieszyć się nie tylko idealnym dopasowaniem podłoża, ale i anatomicznym wsparciem zagwarantowanym przez sprężyny typu Multi. Zapewniają one bardzo dobrą elastyczność punktową, która wpływa na poziom sprężystości powierzchni. Sprawia też, że materac ugina się tylko w tym miejscu, w którym wywierany jest na niego nacisk. Takim działaniem wyróżnia się między innymi SleepMed Hybrid Premium.

SleepMed Supreme Pillow to poduszka, która znacząco poprawi jakość naszego wypoczynku. Zapewnia optymalne wsparcie kręgom szyjnym, oferuje znakomitą cyrkulację powietrza i przewiewność, a do tego likwiduje ładunki elektryczne nagromadzone na powierzchni ludzkiego ciała, zmniejszając poziom odczuwanego przez nas stresu.

ostrzeżenie wyrób medyczny
Materace SleepMed Supreme, SleepMed Hybrid Premium są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.

Zobacz też

Odpinany top w materacach SleepMed: czemu służy?
Dom

Odpinany top w materacach SleepMed: czemu służy?

Czym różnią się pianki naturalne od syntetycznych?
Dom

Czym różnią się pianki naturalne od syntetycznych?

Pranie materacy SleepMed: czy jest to możliwe?
Dom

Pranie materacy SleepMed: czy jest to możliwe?

Modele SleepMed idealne zarówno dla par, jak i singli!
Dom

Modele SleepMed idealne zarówno dla par, jak i singli!

Jak zadbać o odcinek lędźwiowy kręgosłupa za sprawą materacy SleepMed?
Dom

Jak zadbać o odcinek lędźwiowy kręgosłupa za sprawą materacy SleepMed?

Metoda 4-7-8, czyli trening Jacobsona

Metoda 4-7-8, czyli trening Jacobsona