Dom

Modele SleepMed idealne zarówno dla par, jak i singli!

Każdy z nas marzy o komfortowym i regenerującym wypoczynku, który dostarczy mu sił na kolejny dzień. Marka SleepMed doskonale rozumie te potrzeby i dlatego też oferuje produkty, które świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku osób śpiących w pojedynkę, jak i par współdzielących jedną przestrzeń sypialnianą. Dzięki innowacyjnym technologiom i materiałom materace SleepMed zapewniają wygodny i zdrowy sen w każdych warunkach. W tym artykule poznasz ich najważniejsze zalety dla par oraz singli.

Materace SleepMed dostępne w rozmiarach pojedynczych i podwójnych

Materace SleepMed to synonim komfortu i wsparcia. Są one dostępne w różnorodnych rozmiarach, pojedynczych i podwójnych, dzięki czemu są idealnym wyborem dla użytkowników śpiących w pojedynkę oraz par, które lubią wypoczywać we wspólnych objęciach. Modele pojedyncze posiadają wymiary 80×200 i 90×200. Są to kompaktowe materace zapewniające dostateczną szerokość dla swobody ruchu w czasie snu. Oznacza to, że single decydujący się na materac pojedynczy, nie muszą rezygnować z komfortu wypoczynku. To produkty idealne do mniejszych sypialni, które pozwalają cieszyć się regenerującym snem na optymalnie dużej przestrzeni wypoczynkowej. Natomiast materace podwójne SleepMed zostały zaprojektowane z myślą o parach, aby zapewnić obu użytkownikom spokojny wypoczynek. Znajdziemy je w rozmiarach: 140×200, 160×200 oraz 180×200. W zależności od indywidualnych potrzeb partnerów mogą oni dokonać wyboru materaca, który zaoferuje im dostatecznie dużą powierzchnię snu. Niektórzy będą zadowoleni z wypoczynku na mniejszym materacu podwójnym, zwłaszcza jeśli lubią przytulać się w czasie zasypiania. Inni nie wyobrażają sobie komfortowego snu bez własnej wydzielonej przestrzeni. Wówczas modele 160×200 i 180×200 będą trafniejszym rozwiązaniem, aby partnerzy nie byli w stanie zakłócać swojego wypoczynku. Nietrudno jednak ukryć, że większe materace SleepMed wymagają więcej wolnego miejsca w sypialni małżeńskiej.

Technologia pianki Visco i sprężyn kieszeniowych

W materacach SleepMed wykorzystuje się wiele zaawansowanych technologii, które gwarantują relaksujący wypoczynek zarówno dla singli, jak i par. Przede wszystkim należy tutaj wyróżnić piankę Visco odpowiedzialną za dostosowanie podłoża do indywidualnych kształtów ciała użytkowników. Niezależnie od tego, czy śpimy samotnie, czy ze swoją drugą połówką, pianka słucha naszych potrzeb, nie wpływając negatywnie na komfort odczuwany przez drugą osobę śpiącą obok. Materiał ten pod wpływem ciepła staje się bardziej plastyczny, a dzięki temu uzupełnia puste przestrzenie między podłożem a krzywizną kręgosłupa. Pianka zachowuje się niczym druga skóra, która przyjemnie otula ciało, nie wywierając nadmiernego nacisku na sylwetkę. Dla singli oznacza to zdrowy i regenerujący sen każdej nocy, a dla par niezakłócony wypoczynek we wspólnym towarzystwie.

Sprężyny kieszeniowe są z kolei technologią, która zapewnia doskonałą elastyczność punktową. Sprężyny działają niezależnie od siebie, co minimalizuje przenoszenie ruchu. To kluczowa cecha dla par, które nie chcą zakłócać snu ukochanej osoby. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszeni, co gwarantuje cichą pracę materaca oraz indywidualne wsparcie dla każdej części ciała. To rozwiązanie sprawia, że podłoże świetnie adaptuje się do różnic w wadze i sylwetce partnerów, zapewniając komfortowy sen obu osobom. Tego przykładem jest m.in. model SleepMed Hybrid Supreme. To materac dostępny w rozmiarze pojedynczym i podwójnym, który stanowi kompromis między optymalnym wsparciem a satysfakcjonującym komfortem. Podłoże doskonale dopasowuje się do kształtów swoich użytkowników, odpowiednio stabilizując ciało i pomagając zachować prawidłową postawę w czasie snu.

Indywidualne strefy podparcia

Kolejną innowacją w materacach SleepMed, która czyni je świetnym wyborem dla par i singli, są indywidualne strefy podparcia. Produkty tej marki są zaprojektowane w ten sposób, aby twardość podłoża była dopasowana do potrzeb poszczególnych części ciała. W materacach możemy zauważyć poprzeczny podział na strefy komfortu, a każda z nich cechuje się innym stopniem twardości, odpowiednim dla danego obszaru sylwetki, np. dla bioder. Dla par tego typu rozwiązanie gwarantuje, że obaj użytkownicy otrzymują stabilne wsparcie, niezależnie od różnic w wadze czy wzroście. Materace ze strefami komfortu dostosowują się do naturalnych krzywizn ciała, co pomaga w zachowaniu prawidłowej postawy przez całą noc. Wszyscy, którzy pragną zapewnić sobie komfort i chcą zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa powinni zdecydować się na jeden z modeli SleepMed, bez względu na to, czy śpią samotnie, czy z ukochaną osobą.

Trwałość i wytrzymałość materacy SleepMed

Oprócz doskonałych właściwości podpierających ciało i różnorodności w zakresie rozmiarów materacy SleepMed warto również zwrócić uwagę na ich trwałość i wytrzymałość. Produkty tej marki stanowią opłacalną inwestycję na wiele lat nieustannego użytkowania, nawet w przypadku par o różnych potrzebach. Materace wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają długą żywotność podłoża, zachowując swoje właściwości. To pewny wybór pozbawiony obaw o szybkie zużycie produktu. Solidna konstrukcja i odporność na odkształcenia gwarantują, że materace SleepMed zachowują swoje pierwotne wsparcie i kształt, niezależnie od intensywności użytkowania. To szczególnie istotny aspekt dla par, które chcą cieszyć się komfortowym wypoczynkiem przez długie lata, bez konieczności częstej wymiany podłoża. Technologia sprężyn kieszeniowych oraz wysokiej jakości pianki gwarantują nie tylko komfort, ale także trwałość, minimalizując ryzyko deformacji. Ponadto modele SleepMed są odporne na zanieczyszczenia i wilgoci, które mogłyby przyczynić się do pogorszenia kondycji produktu. Zarówno single, jak i pary powinny zdecydować się na odpowiednie podłoże do snu, w ten sposób inwestując w zdrowy wypoczynek na wiele długich lat. Być może model SleepMed Premium spełni ich oczekiwania. To materac dostępny w mniejszych i większych rozmiarach.

Produkty marki SleepMed stanowią doskonały wybór dla osób śpiących w pojedynkę, dla których mniejsza przestrzeń wypoczynkowa jest wystarczająca. W ofercie znajdziemy jednak także większe materace, idealne dla par współdzielących jedną przestrzeń sypialnianą. Wszystkie modele oferują kompleksowe wsparcie ciała i zadowalającą wygodę snu. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy pragną cieszyć się spokojnym wypoczynkiem, niezakłóconym np. przez obecność partnera. SleepMed proponuje rozwiązania, które gwarantują regenerujący sen zarówno dla singli, jak i par wypoczywających na jednym łóżku.

ostrzeżenie wyrób medyczny

Materace SleepMed Premium, Hybrid Supreme są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.

Zobacz też

Dlaczego warto zainwestować w poduszkę SleepMed Supreme Pillow?
Dom

Dlaczego warto zainwestować w poduszkę SleepMed Supreme Pillow?

Odpinany top w materacach SleepMed: czemu służy?
Dom

Odpinany top w materacach SleepMed: czemu służy?

Czym różnią się pianki naturalne od syntetycznych?
Dom

Czym różnią się pianki naturalne od syntetycznych?

Pranie materacy SleepMed: czy jest to możliwe?
Dom

Pranie materacy SleepMed: czy jest to możliwe?

Jak zadbać o odcinek lędźwiowy kręgosłupa za sprawą materacy SleepMed?
Dom

Jak zadbać o odcinek lędźwiowy kręgosłupa za sprawą materacy SleepMed?

Sypialnia Hilding w nowoczesnym wydaniu, czyli miejski styl
Dom

Sypialnia Hilding w nowoczesnym wydaniu, czyli miejski styl